İçeriğe geç

Su Tesisatı Temizligi

Su tesisatı Temizliği

Su tesisatı, yapılar için gerekli olan temiz suyun elde edilmesi, saklanması, kullanım için yumuşatma gibi gerekli işlemlerden geçirilmesi, basınç ayarlarının yapılarak dağıtılması, atık suların toplanarak arıtılması ve ilgili yerlere iletilmesini kapsar. Dolayısıyla bu işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan tüm sistemler su tesisatlarını oluşturur. Sıhhi tesisat olarak ta adlandırılır.

Konutlarımızda yer alan mutfak, banyo, tuvalet, çamaşır odası gibi alanlar ile apartmanlarımızda bulunan su depoları, hidroforlar, hatta yüzme havuzları da su tesisatı kapsamında yer alır.

SU TESİSATLARI NEDEN TEMİZLENMELİ.

Temizliği yapılmayan su depolarında zamanla dipte kir,tortu oluşur.Bu kir ve tortular tesisat boyunca ,tesisatın içerisinde tıkanıklığa ve pasa neden olur.Düzenli su depoları temizliği yapıldığında tesisatlarda hiçbir sorun kalmaz.

Ayrıca firmamız tarafından kullanılan özel su deposu dezenfektanı sayesinde ,dezenfeksiyon sadece depolarda değil tesisat boyunca da dezenfeksiyon sağlar.Dairelerin musluklarına kadar tam bir dezenfeksiyon sağlanmış olur.

Proaktif Temizlik Uzman ekibiyle Tüm su sistemi boyunca etkin koruma sağlar.

GÜVENLİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ İÇİN

Hemen bizimle iletişime geçin, en kısa sürede sizi arayalım.