İçeriğe geç

Hakkımzda

Proaktif Temizlik

HAKKIMIZDA

PROAKTİF Temizlik & Dezenfeksiyon, İzolasyon, Arıtma, İlaçlama alanlarında 15 yıllık tecrübesi ve eğitimli uzman kadrosu ile yurt içi ve yurtdışında kaliteli hizmet sunmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlayan ve uzun yıllar Büyükşehir Belediyesi adına su depoları dezenfeksiyon hizmetini başarıyla sunmuş olan Proaktif, kamu sağlığı ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan anlayışla "Yılın Kamu Hizmet Kuruluşu" kategorisinde Tüketiciyle Dost Altın Kalite ödülüne layık görülmüştür.

Proaktif, su depolarının temizlik ve dezenfektesi alanında müşteri memnuniyeti ve talepler doğrultusunda Entegre Tesis Yönetimi anlayışı ile müşterilerimizin en kritik konularda gelen tüm taleplerine hizmeti amaç edinmiştir. Müşterilerimizin taleplerine en iyi çözümü sunmak adına mühendis kadrosu ile çalışmakta; İstanbul Genel Merkez, Anadolu ve Ankara Şubeleri ve Doğu Güneydoğu Anadolu Bölgelerin’ de 750.000’ den fazla müşteriye hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla her geçen gün hızla büyümeye devam etmektedir. Proaktif ın tüm personeli büyük bir sorumluluk bilinci içerisinde, sürekli gelişmeyi hedefleyen bir takım ruhu ile bilim ve teknolojideki gelişmeler eşliğinde, kalitesinden, güvenirliliğinden ve iş ahlakından ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak, siz değerli halkımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

misyonumuz

Sürekli gelismeyi, basarmayı amaçlayan bir takım ruhu ile hizmette kaliteyi toplumsal bir deger olarak benimseyerek, bilim ve teknolojideki gelismeleri takip etmek “ kalitesinden, güvenirliginden ve is ahlakından” ödün vermeden her seferinde beklentileri asarak hizmet sunmaktır. Proaktif’de çalisan, çalisacak herkes bu misyonla bütünlesir, bu misyona katkıda bulunur.

Değerlerimiz

Çevreyle Dost, Sağlıklı toplum, İnsana Saygıyı gözetmek, Müsteri odaklılık. Etkinlik, Verimlilik ve Yeterlilik Güvenilirlilik Dürüstlük, Hizmet Bilinci, Hizmet Aşkı Hizmette Önderlik ve Örneklik

VİZYONUMUZ

Hizmet verdigimiz tüm mecralarda en ileri teknolojik çözümleri kullanarak çagı yakalayan deger ve nitelikte içerigi müsterilerimize sunmak. Özellikle su deposu temizlik-dezenfeksiyonu, depo izolasyonu, hasere ilaçlama alanlarında ve su arıtma sistemleri ile arıtma sektöründe uzmanlasmıs kadromuzla sektöre yeni projeler kazandırmak, yasanan gelismeleri ve gelecegi iyi analiz ederek gerekli dönüsümlere zamanında ayak uydurabilmek ve yeni atılımların öncüsü olmak

GÜVENLİ SU DEPOSU TEMİZLİĞİ İÇİN

Hemen bizimle iletişime geçin, en kısa sürede sizi arayalım.